Mega Fortune Dreams

Mega Fortune Dreams


Hodnotenie od Grisio VIP Club NetEnt

A je tu pokračovanie legendy, výherný automat predurčený stať sa jednou z najhranejších hier. Po obrovskom úspechu a stále veľkej popularite automatu Mega Fortune, predstavila spoločnosť Net Entertainment jeho vylepšenú verziu – Mega Fortune Dreams.

Vylepšením neprešla len grafika a zvuk, ale aj samotné spracovanie hry. Pribudli niektoré nové funkcie a znížil sa počet výherných línií. Mega Fortune Dreams™ je 5 valcový video automat s 20 výhernými líniami. Palmy ako Wild symbol nahrádzajú všetky ostatné symboly. Ak sa zobrazia tri, aktivujú jedno znovu otočenie valcov (re-spin), pričom Wild symboly ostávajú na svojom mieste. Hra ponúka otočenia zadarmo (Free Spins) s násobením výhry a bonusovú hru, v ktorej si môžete vytočiť vysoké výhry aj fantastický jackpot. Pre tých, ktorí sa pri hre naháňajú hlavne za bonusovými kolami, nechýba funkcia AUTOPLAY. Podrobný popis hry a recenziu nájdete aj na stránke casinosearch.eu – recenzia automatu Mega Fortune Dreams.

Nikto neviem presne odpovedať, v čom spočívala obrovská popularita pôvodnej verzia. Pravdepodobne je to obrovským jackpotom, ktorý sa väčšinou pohybuje v miliónoch eur. A to už suma, ktorá plní aj tie najväčšie sny. Veríme že nová verzia uchváti hráčov ešte viac.

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od NetEnt