Hell Bars

Hell Bars


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Typ hry Video automat
Pomer obrazu 16:9
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 3 valce, 3 riadky, 27 výherných línií
Výhernosť 95,57 %
Minimálna stávka 0,20€
Maximálna stávka 10,00 €
Maximálna výhra 10 000 €
Ďalšie vlastnosti hry Násobenie výhry, Scatter symbol, Wild symbol

Ovocné automaty asi nikdy nevyjdú z módy. Hráči ich majú radi a tak sa niet čo čudovať, že ich má vo svojej ponuke snáď každý dobrý vývojár online automatových hier. Automaty od Synotu nie sú výnimkou a hoci sa to podľa názvu nemusí zdať, ich Hell Bars sú priam stelesnením klasického ovocného automatu.

Kvalita spočíva v jednoduchosti

3 valce, 4 druhy ovocia a nekonečne veľa dobrej zábavy. Online automat Hell Bars sa od prvého pohľadu na nič nehrá a dá vám presne to čo od takéhoto automatu očakávate. Rýchlu a jednoduchú zábavu, okorenenú zaujímavými výhrami. Všetko zamiešané, pretrepané a dochutené peknou grafikou a kvalitným zvukovým doprovodom.

Napriek tomu, že automat Hell Bars má len 3 valce, ponúka až 27 fixných, výherných línií. To nie je vôbec zlé a tromfne tak aj viacero svojich 5 valcových konkurentov. Klasicky funguje aj systém vyplácania výhier. Ak dosiahnete viacero výherných kombinácií na rôznych výherných líniách, výhry sa sčítavajú.

Pokiaľ sa vám výhra máli a máte chuť riskovať, vyskúšať môžete aj tradičnú „gamble“ funkciu, tu nazývanú RISK. Princíp je jednoduchý, musíte trafiť farbu vyžrebovanej karty. Ak sa vám to podarí, vaša výhra sa zdvojnásobí. Keď farbu netrafíte, z vašej pôvodnej výhry neostane nič.

Bez bonusových hier, ale so špeciálnymi symbolmi

Klasickú bonusovú hru online automat Hell Bars neobsahuje. Nejaké tie bonusy tu však predsa len sú. Prvým je špeciálny Wild symbol. Na obrázku má štýlové rohy a funguje ako žolík. Dokáže nahradiť chýbajúci symbol vo výhernej línii.

Druhým špeciálnym symbolom je Mystery symbol. Ten z vás dokáže urobiť boháča behom chvíľočky. Ak ho, kdekoľvek, na valcoch vytočíte 3 x, odmení vás náhodnou čiastkou až do výšky 500 násobku pôvodného vkladu. Celkom slušná náhrada za chýbajúce bonusovky, nie?

Hrajte Hell Bars hoc aj zadarmo v kasíne

Hru Hell Bars ste mohli nájsť aj v legálnom online kasíne na Slovensku, v eTIPOS.sk kasíne. No prednedávnom z ponuky vypadla a inde sme ju zatiaľ neobjavili. Úplne bez rizika ste si tam mohli vyskúšať, ako chutia takéto jednoduché ovocné automaty. Ak na vás ovocná diéta zaúčinkovala, dobite si kredit a pustite sa do ostrého hrania niektorého z ovocníčkov. Držíme palce.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games