Fruits Go Multiply

Fruits Go Multiply


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Fruits Go Multiply za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Autor hry: Synot Games
Téma automatu: Ovocné automaty
Dátum vydania: Máj 2021
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 20
Výhernosť (RTP): 96,01 % (v kasínach môže byť nastavené rôzne: 88,07 % - 98,03 %)
Volatilita: 4/5 (stredne vysoká)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, Druhá šanca, freespiny, násobitele výhier, Gamble (Risk), automatická hra

Že aj z obyčajného ovocného automatu sa dá spraviť zaujímavá hra, ktorá nenudí, o tom vás presvedčí Fruits Go Multiply. Autori zo Synot Games opäť predviedli, že toto im naozaj ide. Na dizajne nie je nič výnimočné, čo je však typické pre väčšinu automatov, ktoré sa riadia klasickou ovocnou témou. Nás príjemne prekvapili bonusy a špeciálne funkcie. Sú skutočne veľkorysé.

Výherné kombinácie kdekoľvek

Online výherný automat Fruits Go Multiply má 5 valcov, 3 riadky a 20 fixných výherných línií. A tu by sme sa trochu pozastavili. Výherné kombinácie na ňom totiž nevytvárate ako v drvivej väčšine automatov. Áno, aby ste dosiahli výhru, musíte vytočiť minimálne 3 rovnaké symboly. Nemusia však začínať iba na prvom valci zľava. Začínať môžu aj na druhom alebo treťom valci. Dôležité je, aby sériu aspoň 3 rovnakých symbolov neprerušil iný symbol.

Volatilita hracieho automatu Fruits Go Multiply je stredná až vysoká. To v praxi znamená, že udeľuje veľmi atraktívne výhry, no veľa kôl sa môže skončiť stratou. To vás určite neodradí, keď vám prezradíme maximálnu možnú výhru tohto slotu. Vyhrať môžete až 5 232-násobok stávky. A ako sa k takejto výhre dopracovať? Cez špeciálne funkcie.

Druhá šanca a progresívne násobitele výhier

Hoci výherný automat Fruits Go Multiply nemá Wild symbol, hra ponúka druhú šancu so Scatter symbolom. Ten sa objavuje na prvom, treťom a piatom valci. Pokiaľ by sa vám Scatter podarilo vytočiť len na dvoch valcoch, okamžite sa aktivuje špeciálna funkcia Druhá šanca, aby opätovne roztočila tretí valec. V prípade, že sa na ňom objaví tretí Scatter, spustí bonusovú hru s 10 freespinami. Počas voľných pretočení sa na obrazovke objaví stĺpček s progresívnymi násobiteľmi výhier. Každý freespin navyšuje násobiteľ o +1. Začínate na x1 a postupne sa môžete vyšplhať až na násobiteľ x50. To by ste však museli opätovne získať ďalšie freespiny a to po zobrazení ďalších Scatter symbolov. A keďže Druhá šanca je aktívna aj počas freespinov, nie je to až také náročné. Nechýba ani obľúbená funkcia Gamble (Risk). Pokiaľ teda máte radi riziko, môžete svoje výhry zdvojnásobiť.

Synot Progressive Bonus

Hracie automaty od Synot Games môžu disponovať progresívnymi jackpotmi od tohto výrobcu hier. A Fruits Go Multiply nie je výnimkou. Aktuálne hodnoty jackpotov Diamond, Gold, Silver a Bronze vidíte priamo nad valcami, avšak nie všetky online kasína majú tento progresívny bonus nasadený. Rovnako tak platí aj pre lokálne platformové jackpoty, ktoré sú dostupné iba v niektorých kasínach.

Hra Fruits Go Multiply poteší nielen hráčov vyznávajúcich ovocnú klasiku. Kombinácia Druhej šance s progresívnymi násobiteľmi výhier počas freespinov zaujme aj ostatných. Vyskúšajte si tento skvelý automat zadarmo. Nájdete ho aj v online kasíne Doublestar, kde si ho môžete spustiť aj cez mobil.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games