Butterfly Staxx

Butterfly Staxx


Hodnotenie od Grisio VIP Club NetEnt
Autor hry: NetEnt
Téma automatu: Animovaný oddychový automat s kvetmi a motýľmi
Valce: 5 valcov, 4 riadky
Výherné línie: 40
Výhernosť (RTP): 96,8%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, respiny

Pokiaľ si chcete pri automatoch v online kasínach trošku oddýchnuť, odporúčame vám online slot Buttefly Staxx vytvorený tímom zo spoločnosti NetEnt. Tento zaujímavý automat vás zavedie do neznámej krajiny plnej farbistých kvetov a poletujúcich motýľov s parádnymi možnosťami na výhry.

Online hrací automat Butterfly Staxx, ktorý tvorí 5 valcov, 4 riadky a 40 výherných línii, vás ihneď upúta svojím dizajnom zaodetým do teplých farieb, skvelými animáciami, relaxačnou hudbou a fascinujúcimi bonusovými funkciami. V prípade, že narazíte na symboly v správnom poradí, vaše výhry môžu vyletieť do neba.

Chytajte motýle, oplatí sa!

Výherné kombinácie online slotu Butterfly Staxx platia zľava doprava a musia byť v neprerušovanom slede. Hlavným symbolom je pochopiteľne motýľ. Ak sa vám podarí vytočiť motýle na jednom celom valci, aktivujú sa respiny. Motýle automaticky preletia na prvý valec vľavo a zostanú tam až do ďalšieho respinu. Pokiaľ počas ďalšieho respinu vytočíte ďalšie motýle, presunú sa vľavo k ostatným a respiny pokračujú. Ak nie, respiny končia. Následne sa vám sčítajú všetky nadobudnuté výherné kombinácie a výhra sa pripíše na konto.

Valce Butterfly Staxx taktiež obsahujú Scatter symbol v podobe lotosového kvetu. V prípade, že sa vám tento symbol podarí vytočiť kdekoľvek na valcoch minimálne 3x, aktivuje sa vzrušujúca hra s voľnými pretočeniami (3x Scatter – 5 freespinov, 4x Scatter – 6 freespinov, 5x Scatter – 7 freespinov). V nej sa všetky symboly na automate zmenia na malé kukly, avšak iba tie žiariace sa premenia na lietajúce (výherné) motýle. Rovnako ako v režime respinov sa presunú doľava a postupne tak vytvárajú výherné kombinácie.

Aby toho nebolo málo, vývojári do online hracieho automatu Butterfly Staxx zakomponovali aj Wild symbol. Ten klasicky sťaby žolík nahrádza všetky chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii.

Vyskúšajte si Butterfly Staxx aj na svojom mobile

Tých bonusov je až-až, pravda? Ak si pri hracích automatov potrpíte na animácie, pohodovú hudbu a atraktívne bonusové hry, potom je Butterfly Staxx online slot, ktorý ste hľadali. Kombinácie respinov a freespinov, ktoré sa v hre celkom často opakovali, môžu vaše konto solídne zveľadiť. Hra je vytvorená vo verzii HTML5, čo znamená, že tento automat si môžete zahrať kdekoľvek ste. Je plne optimalizovaný aj pre mobilné zariadenia.

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od NetEnt