Blazing Ice

Blazing Ice


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Hraj výherný automat Blazing Ice za reálne peniaze v kasíne DoubleStar.
Hraj a vyhraj
Typ hry Online výherný automat
Pomer obrazu 16:9
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 3 valce, 3 riadky, 27 fixných výherných línií
Minimálna stávka 0,20 €
Maximálna stávka 100 €
Maximálna výhra 110 000 €
Ďalšie vlastnosti hry špeciálny symbol MYSTERY – náhodná výhra, špeciálny symbol Ohňa a ľadu - opakované otočenie valca, funckia riziko (gamble)

Možno si myslíte, že vás už ovocné automaty nemajú čím prekvapiť, No stačí trocha kreativity, dobré bonusy a aj obyčajný trojvalcový ovocný automat vám dokáže vytvoriť neobyčajný zážitok.

Ak ste však stále pesimista, vyskúšajte výherný automat od SYNOT Games – Blazing Ice. Už na prvý pohľad je vidieť, že si na ňom dali vývojári záležať a vizuál je naozaj veľmi, veľmi dobrý. Grafika je moderná, prepracované sú aj detaily a zvuky neurazia, naopak pekne podčiarknu dobrý pocit z hry. Navyše sme veľmi ocenili plynulosť hrania. Pohyb valcov je skutočne svižný a úplne plynulý, žiadne trhanie, ani zbytočné naťahovanie času. Všetko je jednoduché a rýchle.

Online automat Blazing Ice sa navyše na nič nehrá. Je to jednoduchý trojvalcový stroj, s troma riadkami a 27 fixnými líniami, na ktorých je vašou úlohou dosiahnuť niektorú z výherných kombinácií.

Šanca na zvýšenie výhry je s bonusmi vysoká

Aby mohla byť výhra ešte vyššia, v hre je prítomná aj obľúbená funkcia Riziko. Tá vám umožní po dosiahnutí výhry svoj úlovok ešte znásobiť. Stačí kliknúť na tlačidlo a splniť „nenáročnú“ úlohu. Uhádnuť farbu nasledujúcej vyžrebovanej karty. Ak uhádnete, vaša pôvodná výhra sa zdvojnásobí, ak nie, o celú výhru prídete.

Čo nás však pri automate udržalo najdlhšie bolo to, že aj do takého naozaj „primitívneho“ stroja, sa podarilo vývojárom prepašovať až dve bonusové hry automatu a nie sú to úplne klasické Wild a Scatter symboly.

Prvým špeciálom je symbol Ohňa a ľadu. Jeho kúzlo spočíva v tom, že ak sa vám podarí vytočiť ho na valcoch aspoň dvakrát, získate prídavné voľné otočenie toho valca na ktorom sa symbol nenachádza. Máte tak jednu možnosť navyše, aby ste dosiahli ďalšiu výhernú líniu.

Druhým bonusom je symbol MYSTERY. Aby sa aktivoval, musia sa na valcoch zobraziť tri symboly v niektorej z výherných línií. Keď sa tak stane, hra vám automaticky pridelí náhodnú výhru v rozmedzí 2 až 100 násobku vašej pôvodnej stávky. Prostý, ale účinný, spôsob ako udržať hráča pri hraní. Z vlastnej skúsenosti vieme, že funguje.

Vyskúšajte Blazing Ice v kasíne aj s ďalším bonusom

Ak by sa vám tieto dva herné bonusy zdali málo, určite využite aj štedrú bonusovú ponuku online kasína. Veď za prvý vklad vám TIPOS pridá ďalších 100% na hru až do výšky 350 € a vernostný bonus je prakticky neobmedzený, hoc aj 10 000 € za mesiac. A to je už pekná sumička s ktorou sa oplatí hrať. Okrem toho čakajú všetkých hráčov okrem špičkovej zábavy aj výhodné vernostné bonusy a ďalšie súťaže a promoakcie kasína.

Online automat Blazing Ice vám určite odporúčame v eTIPOS.sk vyskúšať. Môžete si ho tam zahrať ľubovoľne dlho úplne zadarmo. Keď už nič iné, aspoň zistíte či dokážete vydržať aj pri automate s troma valcami. Určite áno. Sú totiž prístroje, ktoré vás nepustia. A toto je jeden z nich.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

TIPOS Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Tipsport Vstupný bonus: 7777 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games