Twin Spin

Twin Spin


Hodnotenie od Grisio VIP Club NetEnt

Hovorí sa síce, že starého psa novým kúskom nenaučíme, ale v odvetví online hracích automatov to našťastie tak celkom neplatí. Pod tlakom konkurencie sa aj vývojári hier museli zamyslieť, ako čo najviac oživiť obľúbené retro témy automatov. Čoraz častejšie sa tak stáva, že klasické automaty majú síce stále svoj pôvodný retro feeling, ale prinášajú nové funkcionality a bonusy.

Zrenovovaná klasika

Takýmto prípadom je aj online automat Twin Spin od spoločnosti NETENT. Ponúka príjemný a rokmi overený vizuál a pridáva k tomu pár zaujímavých vylepšení. Graficky síce neohúri, ale v tomto prípade je to úplne jedno. Twin Spin je automat, kde nejde o príbeh, ani o ponorenie sa do hry. Je to jednoduchý automat, ktorý ideálne slúži na instantné zahranie sa a vyplnenie krátkeho voľného času.

Automat Twin Spin je nelíniový 5 valcový stroj, s až 243 možnosťami na výhru. Aby ste sa však k výhre dopracovali musíte vytvoriť výhernú kombináciu z minimálne 3 rovnakých symbolov nachádzajúcich sa na susedných valcoch. Výherná kombinácia pritom vždy začína na prvom valci zľava.

Twin Reel vás bude baviť

Hlavný zdroj zábavy online automatu Twin Spin je však funkcia Twin Reel, ktorá mu dala aj názov. Táto funkcia spôsobuje, že na začiatku každého roztočenia valcov býva vždy jedna dvojica susediacich valcov úplne rovnaká a vzájomne prepojená. Takáto dvojica pritom môže vzniknúť na ktorýchkoľvek valcoch z celkových piatich a mení sa pri každom roztočení. V špeciálnych prípadoch sa z tejto dvojice môže stať aj trojica, štvorica alebo aj pätica. Tento počet je však vždy náhodný a určuje sa samostatne.

Je dobré povedať, že ide o hlavný ťahák, s ktorým si automat bez problémov vystačí a tak v rámci zachovania jednoduchosti automatu autori už žiadne iné bonusy neimplementovali. Teda, aby sme boli presní, ešte tu nájdete klasiku v podobe Wild symbolu, teda žolíka, ktorý dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol v nekompletnej výhernej kombinácii. Objavuje sa však iba na valcoch 2, 3, 4 a 5.

Twin Spin úplne zadarmo?

A to je všetko priatelia. Nič iné, ako rýchlu, jednoduchú zábavu od Twin Spinu nečakajte. Ak je to to čo hľadáte, budete navýsosť spokojní. Pokiaľ si nie ste úplne istí tým, že by vás hra bavila a nechce sa vám za skúšanie dávať peniaze, môžete si skúsiť hrací automat Twin Spin aj úplne zadarmo. Vyskúšajte a bavte sa.

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od NetEnt