300 Shields

300 Shields


Hodnotenie od Grisio VIP Club NYX
Online hra 300 Shields zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne .
Typ hry Videoautomat
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, 25 výherných línií
Výhernosť 95,03 %
Minimálna stávka 0,01€
Maximálna stávka 5,00 €
Maximálna výhra 88 920 €
Ďalšie vlastnosti hry Otočenia zadarmo, nahradenie symbolov žolíkom (Wild), násobitele

Online hrací automat 300 Shields je priamym odkazom na hrdinskú bitku Spartského kráľa Leonidasa a jeho 299 bojovníkov, ktorí sa postavili pri Termopylách v roku 480 pred Kr. mnohonásobnej presile Peržanov. Aj vás pri hraní tohto online automatu čakajú hrdinské kúsky, tvrdé súboje a na konci snáď veľkolepé víťazstvo a nezabudnuteľná výhra.

300 Shields je 5 valcový automat, s až 25 výhernými líniami. Jeho vývoj má na svedomí NextGen Gaming a to samo o sebe svedčí o tom, že táto hra nebude žiaden prepadák. Graficky, ani celkovým vizuálom síce neohromí, ale určite patrí medzi to umelecky podarenejšie, čo vo svete automatových hier nájdete.

Jednoduchý ale kvalitný výherný automat

Z hľadiska gameplayu môžeme automat 300 Shields zaradiť k jednoduchším výherným prístrojom. Nemyslíme to však zle. Skôr je to výhoda. Ak si chcete po ťažkom dni užiť pár chvíľ s nenáročnou hrou a len tak sa zabaviť, tento automat je pre vás ako stvorený.

Princíp hry je klasický. Roztočíte herné valce a po ich zastavení sledujete či na niektorej z výherných línií vznikla výherná kombinácia. Výherné kombinácie platia zľava doprava. Ak vám na jednej línii vzniklo viacej výherných kombinácií, platí len tá najvyššia. Ak ste však vyhrali na viacero výherných líniách, hodnota výhier sa sčíta. Výhry sa vám sčítajú aj vtedy, ak vznikne naraz výherná kombinácia pozostávajúca z výhernej línie a scatter výhry.

Špeciálne symboly v automate 300 Shields

Online automat 300 Shields ponúka len dva špeciálne symboly. Scatter symbol a Wild symbol. Bohato to však stačí.

Wild symbol má špecifickú funkciu, nahrádza akýkoľvek iný symbol vo výherných kombináciách, okrem Scatter symbolu. Jednoducho vám doplní výhernú líniu, ak vám chýba jeden či viac symbolov.

Scatter symbol, je špeciálny symbol, ktorý vám pomôže vyhrať vyššie sumy. Ak sa vám podarí vytočiť kdekoľvek na valcoch naraz minimálne 2 tieto symboly, vznikne výherná scatter kombinácia a vy získate odmenu. Ešte lepšie však je ak vytočíte naraz 3 a viac symbolov. To spustí bonusovú hru.

Štedrá bonusový hra online automatu 300 Shields

Bonusová hra v online automate 300 Shields znamená, že získate voľné pretočenia zadarmo, pričom ostáva aktívna výška stávky, ktorú ste stavili v poslednom kole. Začínate s piatimi pretočeniami. Počas hrania bonusovej hry platí, že všetky výhry z výherných kombinácií, ktoré vznikli doplnením wild symbolov, sa zdvojnásobujú.

Výborné je, že v Bonusovej hre môžete získať aj ďalšie pretočenia zadarmo. Treba pre to zbierať symboly štítu, ktoré zabezpečia ďalšie freespiny, a tiež zvýšenie wild bonusového násobiteľa.

Za 2 a viac štítov získate 5 prídavných otočení valcov a postup na level, v ktorom budú všetky výherné kombinácie s wild symbolom znásobené 5x. Šesť a viac štítov znamená, že dostanete 5 ďalších freespinov a postup do levelu, v ktorom budú všetky výherné kombinácie s wild symbolom násobené 25x. No a nakoniec, ak nazbierate 12 a viac symbolov štítu, opäť dostanete 5 freespinov a postup do levelu, kde už budú výherné kombinácie doplnené wild symbolom, násobené 300x. A to už naozaj stojí za súboj.

Zahrajte si automat 300 Shields zadarmo

Online automat 300 Shields vrelo odporúčame, ak si chcete pri hraní oddýchnuť a nemáte radi príliš zložité hry. V tomto automate je všetko jednoduché a jasné. Ponúka tiež veľmi dobré bonusy a všetko dokáže zabaliť do vizuálu, za ktorý sa nemusí hanbiť. Za nás má jednoznačné plus. Navyše si ho môžete zahrať zadarmo a vyskúšať či vás oslovil rovnako, ako nás. Tak to využite, nemáte čo stratiť.

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od NYX