Kajotwin

Vyskúšajte sa zabaviť s hracími automatmi v jednom z najnovších slovenských online kasín - Kajotwin.

Hry a hracie automaty od: Kajot Games, e-gaming,
Dostupné v jazykoch:
Progresívne jackpoty: Áno
Vklady a výplaty výhier: rýchle, mnoho platobných metód
Vstupný bonus: 777 EUR
Licencia: Európska licencia
Zaregistruj sa a vychutnaj si skvelú hru

Aktuálne privítacie bonusy

Získajte 100% vstupný vkladový bonus až do výšky 777 Eur k Vášmu prvému vkladu. Vložte do 30 dní od registrácie na svoj hráčsky účet ľubovoľnú sumu, do 7 dní od vkladu si aktivujte 100% bonus za prvý vklad. Pretočte 25-násobok svojho vkladu do 14 dní a bonus je váš.

Získajte 33 free spinov za plne aktívny účet. Zaregistrujte sa, nahrajte dokumenty pre overenie Vašej identity a odohrajte aspoň 10 zatočení za reálne peniaze. Následne získate 33 free spinov zdarma.

Prebiehajúce turnaje v kasíne Kajotwin práve teraz

Prebieha do
23:59
21.07.2024

Turnaj s Kajotem o 1 500 €

Vítame vás v Turnaji v Kajot hrách, ktorý sa hrá 17.7.2024 od 00:05 hod. do 21.7.2024 23:55 hod.

Turnaj je otvorený všetkým hráčom, odmenených je prvých 20 pozícií v rebríčku a dotácia turnaja je 1 500 €! Poradie sa určuje podľa počtu zatočení v Kajot hrách (počet spinov) počas turnaja. Počíta sa každé zatočenie s minimálnou hodnotou 0,20 Eur, za ktoré získate 1 bod do rebríčka. Pre zaradenie do rebríčka je potrebné odohrať minimálne 5 hier na automatoch s hodnotou spinu 0,20 Eur alebo viac. Inými slovami, hráč s najvyšším počtom zatočení v Kajot automatoch vyhrá tento turnaj.

Prizepool
1 500 EUR
Odmenených
20 hráčov
Výherné kritérium
Počet zatočení

Recenzia kasína Kajotwin

Kajotwin kasíno patrí medzi najnovšie online slovenské kasína. Toto kasíno prevádzkuje spoločnosť K-BET 7, s.r.o, ktorá patrí do skupiny exkluzívnych centier zábavy KAJOT INTACTO. Kajotwin je legálnou slovenskou online herňou, ktorá prevádzkuje svoje služby na základe licencie získanej od Ministerstva financií Slovenskej republiky. Značku Kajot zrejme nejako extra špeciálne predstavovať nemusíme. Ide o populárneho českého výrobcu kasínových hier, ktorý dodáva hry do viacerých štátov.

Kajotwin kasíno nájdete na adrese casino.kajotwin.sk. Webová stránka tohto kasína pôsobí moderným a prehľadným dojmom, presne takto si predstavujeme štýlové kasíno. Všetky najpodstatnejšie veci nájdete v hornom hlavnom menu. Následne sa na stránke zobrazujú promo akcie, hodnoty aktuálnych jackpotov a rôzne kategórie hier. Mnohých hráčov zaujíma, či majú kasína aj svoju mobilnú aplikáciu. Kajotwin v súčasnosti aplikáciou nedisponuje, no to neznamená, že sa tu nemôžete zabaviť pomocou mobilu. Po navštívení kasína z mobilu vás veľmi milo prekvapí, aké kvalitné a prehľadné mobilné rozhranie má toto kasíno.

Poďme však už k tomu najpodstatnejšiemu, čo hráča zaujíma. Aké kasínové hry tu nájdete? V ponuke Kajotwin online herne momentálne (jún 2023) sa nachádzajú zatiaľ čisto iba online hracie automaty. Konkrétne si tu môžete zahrať online sloty od Kajot Games, E-gaming, Synot Games, Adell a CT Interactive.

Palec hore dávame aj za to, že okrem klasických výhier môžete v herni Kajotwin hrať aj o dve prémiové výhry, ktorými sú Mega Jackpot a Denný Jakcpot. Sekcia s točiacimi valcami je už teraz v Kajotwin kasíne slušne nabitá. Veríme však, že tu do budúcnosti pribudnú aj ďalšie typy kasínových hier, ako sú napríklad ruleta či blackjack.

Ako sme už v úvode našej recenzie spomínali, kasíno Kajotwin je oficiálnym slovenským online kasínom, takže ak sa tu rozhodnete baviť, nemusíte mať strach o bezpečnosť vašich údajov či financií. Dotovať hráčske konto môžete v Kajotwin aktuálne dvomi spôsobmi, a to buď bankovými prevodom alebo dobíjaním za pomocí platobných kariet. Výber finančných prostriedkov z hráčskeho účtu môžete uskutočniť bankovým prevodom na váš overený bankový účet.

V prípade, že by ste sa počas hrania chceli ohľadom niečoho informovať, prípadne že by ste natrafili na nejaký problém, obrátiť sa môžete na helpdesk. Pracovníci zákazníckej podpory sú vám k službám na mailovej adrese podpora@kajotwin.sk, rovnako tak na telefónnom čísle +421 904 671 807 a osloviť ich môžete aj prostredníctvom kontaktného formulára či online chatu.

Vybrané automaty v ponuke kasína

Promoakcie a novinky kasína Kajotwin

 • Kalendár bonusov na Kajot Intacto

  Kalendár bonusov na Kajot Intacto

  2024-07-01 15:00:00

  Nový deň každého správneho Kajotára začína práve tu! V Bonusovom kalendári Kajotintacto.sk na teba čakajú perfektné darčeky v podobe free spinov, vkladových bonusov alebo nadupaných kasíno turnajov. Nezmeškaj svoju šancu na parádnu odmenu!

  Zaregistruj saa vychutnaj si skvelú hru
 • Freespiny v Kajotwin na privítanie

  Freespiny v Kajotwin na privítanie

  2023-06-06 10:00:00

  Získajte 33 free spinov za plne aktívny účet na kajotwin.sk. Stačí sa zaregistraovať, overiť svoju identitu a odohrať 10 zatočení za reálne peniaze. Ako odmenu získate 33 zatočení úplne zadarmo. S týmito free spinmi môžete vyhrať skutočné výhry na automatoch ako aj atraktívne Jackpoty!

  Zaregistruj saa vychutnaj si skvelú hru