Treasures of Thebes

Treasures of Thebes


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Autor hry: SYNOT GAMES
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, freespiny, expandujúci Wild symbol, Gamble (Risk)

Poznáte atraktívnejšiu a vzrušujúcejšiu tému na hracích automatoch akou sú stratené poklady starovekého Egypta? Bohatstvo slávnych faraónov priťahovalo pozornosť smrteľníkov odjakživa. Táto téma sa stala predlohou pre mnohé filmy a knihy, a, samozrejme, nesmie chýbať ani na online hracích automatoch. Jedným takým je aj automat s názvom Treasures of Thebes, ktorému vdýchli život vývojári z spoločnosti SYNOT GAMES. Grafický dizajn a hudobný podklad síce nie je až tak vyšperkovaný, no i tak z vás tento slot okamžite urobí pátrača po dávno zabudnutých pokladoch.

Klasika s pompéznym bonusom

Treasure of Thebes je vyskladaný úplne klasicky. Má 5 valcov, 3 riadky a 10 výherných línií. Výherné kombinácie platia zľava doprava a podmienkou je, že musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Ak vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Hráči, ktorí si potrpia na bonusy, si prídu na svoje. Nechýbajú tu základné bonusové symboly Wild a Scatter. Oba sú vyobrazené ako jeden symbol, no spĺňajú presne to, na čo sme u nich zvyknutí. V prvom rade ide o funkciu žolíka, ktorý nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.

Ďalšou vlastnosťou je, že ak ho vytočíte kdekoľvek na valcoch minimálne 3-krát, presuniete sa do bonusovej hry s 10 voľnými pretočeniami. Ešte predtým ako sa tak udeje, automat náhodným výberom označí jeden zo symbolov za expandujúci. Po dotočení valcami tento zvolený expandujúci symbol zostane na svojom mieste a rozšíri sa po celom valci. To môže znamenať zisk niekoľkých výherných kombinácii. Čo je fantastické, výherné kombinácie v tejto fáze nemusia začínať na prvom valci vľavo a ani navzájom susediť. V prípade, že by ste nemali toľko šťastia vytočiť 3x Scatter symbol a preniknúť tak do bonusovej hry, nezúfajte. Navýšiť stav konta môžete aj prostredníctvom funkcie Gamble (Risk).

Hľadať egyptské poklady sa dá aj zadarmo, pre zábavu

Pokiaľ vám táto staroveká tematika nie je cudzia a vždy vás fascinovala, automat Treasures of Thebes by ste určite nemali obísť. Ukrýva v sebe veľký potenciál. Je možné, že ak sa raz dostanete do bonusového kola s expandujúcim symbolom, tak rýchlo neskončíte. Skúste si ho v online kasíne. Nech sa darí!

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 1500 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 1000 EUR Hraj a vyhraj

Dobrodružné online automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games