Sweet Dream

Sweet Dream


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Autor hry: SYNOT GAMES
Téma automatu: Klasické automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, multiplikátor výhier, Gamble (Risk)

Doplňte si cukor v krvi

Pociťujete nízku hladinu cukru v krvi? Ak ste prikývli, nájdite si výherný automat s názvom Sweet Dream a razom je hypoglykémia zažehnaná. Táto mašinka od tvorcov hier spoločnosti SYNOT Games je totiž prepchatá všakovakými sladkými dobrotami, ktoré odmietnete len veľmi, veľmi ťažko. Gumové medvedíky, cukríky, koláče a lízanky, to všetko na jednom mieste.

Online výherný automat Sweet Dream tvorí klasicky 5 valcov a 3 riadky. Výherné línie sú na tomto slote fixné s počtom „iba“ 10. Aj tu platí, že výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Automat s jediným bonusom

Hráčov, ktorí vyhľadávajú online sloty prešpikované špeciálnymi bonusmi zo všetkých svetových strán, môže automat Sweet Dream veľmi rýchlo odradiť. Obsahuje len jeden jediný bonus so špeciálnou vlastnosťou. Ide o Wild symbol v podobe čokoládového vajíčka, ktorý ako žolík supluje chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii. Ukrýva však v sebe jednu zaujímavú schopnosť. Ak je Wild symbol súčasťou výhernej kombinácie, výhra je vynásobená náhodným multiplikátorom - x2, x3 alebo x5. A pokiaľ budete odvážni, túto výhru môžete ešte zopárkrát zdvojnásobiť pomocou funkcie Gamble (Risk). Keď toto všetko teda podčiarkneme, dostať sa k vysokým výhram nie je vôbec nereálne.

Ochutnajte sladké dobroty Sweet Dream v kasíne

Mysleli ste si, že taká kategória akou sú sladkosti nemôže byť súčasťou online výherných automatov? My veru áno. Nuž, ale dizajnérsky tím zo SYNOT Games opäť demonštroval, že hranice fantázie majú posadené ďaleko za všeobecným priemerom. Vyskúšajte si slot Sweet Dream v online kasíne na začiatok pokojne aj zadarmo. Prajeme dobrú chuť!

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 1500 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 1000 EUR Hraj a vyhraj

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games