Shining Crown

Shining Crown


Hodnotenie od Grisio VIP Club Amusnet
Online hra Shining Crown zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná. Vyskúšajte neskôr, alebo si ju zahrajte v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj výherný automat Shining Crown za reálne peniaze v kasíne eTIPOS.sk.
Hraj a vyhraj
Autor hry: EGT
Téma automatu: Retro automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 96,37%
Volalita: Nižšia stredná (2/5)
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, Scatter symbol, progresívne Jackpoty, Gamble (Risk), automatická hra

Overená automatová klasika od EGT

Vytvoriť alebo lepšie povedané zatraktívniť retro automaty nie je žiadna sranda, uznajte sami. Vývojári hier v spoločnosti EGT s týmto problém nemajú. Demonštrovať to možno na online výhernom automate Shining Crown. Na prvý pohľad ide o starú dobrú klasiku, kde sa točia notoricky známe ovocné symboly. Bez akýchkoľvek bonusov by sa hra rýchlo stala nudnou a nezáživnou. No nemusíte sa báť, na tomto ich zopár nájdeme.

Online automat Shining Crown tvorí 5 valcov, 3 riadky a 10 fixne daných výherných línii. Výherné kombinácie platia iba v jednom jedinom smere a to zľava doprava. Pokiaľ vytočíte viac výherných kombinácii na jednej línii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Ak sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Za 5 Sedmičiek výhra až 500-násobok stávky

Spomedzi všetkých ovocných symbolov majú najvyššiu hodnotu hrozná a melóny. V oboch prípadoch platí, že za vytočenie troch týchto symbolov získate 4-násobok stávky, za štyri je to 12-násobok, no a za päť dokonca až 70-násobok stávky. Nad nimi však vyčnieva populárny symbol červenej sedmičky. Už len dve sedmičky vám prinesú výhru a to v hodnote stávky. No a za 5 vytočených sedmičiek získate luxusný 500-násobok stávky.

Divoký valec a 2 Scatter symboly

Okrem obyčajných symbolov nájdeme na automate ďalšie 3 špeciálne prvky, vďaka ktorým má hra potrebný náboj. Tým prvým je expandujúci Wild symbol vyobrazený ako trblietavá kráľovská koruna. Objavuje sa na troch stredných valcoch a v pozícii žolíka dopĺňa chýbajúce symboly výhernej kombinácie. V prípade potreby sa rozšíri na celý valec, čo môže vyústiť do zisku viacerých výhier.

Zostávajúcimi dvoma špeciálnymi symbolmi sú dva Scatter symboly – hviezda a dolárovka ($). Čo je škoda, ani cez jeden sa nedá dostať do bonusovej hry s voľnými pretočeniami. Tento fakt vnímame ako jediné veľké mínus hry. Podobne ako pri automatoch Zodiac Wheel či Royal Secrets, vám oba Scatter symboly prinesú „iba“ okamžité výhry.

  • Scatter symbol Dolárovka – objavuje sa kdekoľvek. Za tri, štyri alebo päť Dolároviek získate 5, 20 alebo 100-násobok stávky.
  • Scatter symbol Hviezda – objavuje sa na prvom, treťom a piatom valci. Za tri Hviezdy získate 20-násobok stávky.

V prípade, že radi riskujete, určite oceníte obľúbenú funkciu Gamble (Risk), pomocou ktorej je možné výhry niekoľkokrát zdvojnásobiť. Stačí správne uhádnuť farbu nasledujúcej karty.

Progresívne Jackpoty rapídne stúpajú

Shining Crown, rovnako ako iné sloty od EGT, disponuje vedľajšou bonusovou minihrou o 4 progresívne Jackpoty. Hodnoty jackpotov sa vytvárajú zo stávok hráčov a ich aktuálne výšky môžete sledovať v hornej časti obrazovky. Raz za čas jeden šťastlivec niektorý z jackpotov získa. Ide však o úplnú náhodu. Na automate sa musia objaviť Jackpot Cards. Ak tým šťastlivcom budete vy, spustí sa hra v novej obrazovke. V tejto bonusovej hre sa pred vami ukáže dvanásť kariet lícom nadol (tri z každého druhu kariet). Postupne karty otáčate. Cieľom je nájsť tri karty rovnakého druhu. Ak ich nájdete, stanete sa majiteľom jackpotu. Jednoduché, pravda?

Zahrajte si Shining Crown v kasíne

Poďte si online výherný automat Shining Crown vyskúšať i vy, kľudne aj v režime zadarmo. Slot je dostupný aj v mobilnej verzii, takže hrať môžete kdekoľvek. Nájdete ho v online kasíne eTIPOS.sk. A ak tu ešte nemáte vytvorené svoje hráčske konto, nezabudnite využiť štedrú bonusovú ponuku kasína po registrácií.

Kasínové hry od spoločnosti Amusnet nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 5000 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 10000 EUR Hraj a vyhraj

Retro automaty

Ďalšie výherné automaty od Amusnet