Royal Wild

Royal Wild


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Typ hry Jednoduchý klasický výherný automat
Pomer obrazu 4:3
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 3 valce, 3 riadky, 5 výherných línií
Výhernosť 88 % až 98 %
Minimálna stávka 0,20€
Maximálna stávka 8,00 €
Ďalšie vlastnosti hry wild symbol (žolík), zlatý wild symbol, mystery win symbol

Ak si máte zahrať automatovú hru s témou stredoveku, príliš veľa možností nemáte. Rytieri a epické bitky pritom lákajú hráčov odjakživa. Možno aj na túto skutočnosť sa snažili reagovať tvorcovia zo SYNOT, ktorí pripravili automatovú hru Royal Wild.

Výherný automat Royal Wild – stredoveká bitka

Online automat Royal Wild patrí medzi jednoduché klasické výherné automaty, ktoré nemajú ambície zabávať vás počas dlhých zimných večerov. Ide o jednoduchý instant slot, s tromi valcami a piatimi výhernými líniami. Okamžite ako sa dostanete do hry viete o čo ide a netreba vám študovať zložité pravidlá. Dá sa povedať, že kliknete a hráte.

Nás trocha prekvapilo, že hoci sa hra snaží nalákať na stredoveké vizuály, v podstate ide o ovocný automat. Čudujete sa? Aj my sme sa. Okrem 2 bonusových a 2 najvyšších klasických symbolov totiž na valcoch vidíte – ovocie. Zmysel to síce moc nedáva, ale proti gustu...

Ak vám (ne)logika hernej témy neprekáža, budete určite spokojní. Hra plynule odsýpa, grafika je príjemná, zvuky nenudia ani po dlhšom počúvaní a ak sa vám darí vyhrávať, nič vás nebude rušiť.

Bonusy online automatu Royal Wild

Ako sme už spomenuli vyššie, okrem klasických symbolov sa v automate nachádzajú aj 2 bonusové symboly. Ide o Wild symbol a Mystery symbol.

Wild symbol funguje rovnako, ako pri ostatných automatoch. Nahrádza akýkoľvek iný symbol (okrem Mystery symbolu), ktorý by inak chýbal vo výhernej línii. Príjemný spestrením je, že existuje aj špeciálny „zlatý“ wild symbol, ktorý ak sa vám zobrazí vo výhernej línii, znásobí výhru z tejto línie.

Druhým bonusovým symbolom je Mystery symbol. Ten síce neponúka žiadnu ďalšiu špecialitku, no ak sa vám na valcoch zobrazia tri tieto symboly (musia tvoriť výhernú líniu), náhodne sa vám vygeneruje výhra až do výšky 250 násobku stávky.

Vyskúšajte automat Royal Wild zadarmo

A to je vlastne všetko, viac od Royal Wild nečakajte, ide naozaj o rýchlu akčnú automatovú hru, ktorá vás buď chytí a zabaví alebo rýchlo odradí. Čo určite môžeme odporučiť – zahrajte si najskôr online automat Royal Wild zadarmo. Sami uvidíte či vás automat zaujme a ak áno, nič vám nebráni naplniť si kredit a skúsiť šťastie medzi rytiermi. Na konci môže byť mešec plný dukátov.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 1500 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 1000 EUR Hraj a vyhraj

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games