Halloween Fruits

Halloween Fruits


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Autor hry: SYNOT GAMES
Téma automatu: Ovocné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP):
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Expandujúci Wild symbol, Gamble (Risk)

Poďme sa báááť

Ani taká udalosť akou je Halloween, alebo ak chcete slovenské „dušičky“, nemôže chýbať na dnešných moderných hracích automatoch. Tejto témy sa chytili i páni zo spoločnosti SYNOT GAMES a skonštruovali online slot s názvom Halloween Fruits. Hráči vyznávajúci starú klasiku v podobe ovocných automatoch, ktorí sa navyše i radi boja, sa tejto mašinke určite potešia.

Rovnako ako väčšina slotov so symbolmi šťavnatých a chutných plodov, aj Halloween Fruits je z hľadiska hrateľnosti a dizajnu veľmi jednoduchý. Vývojári do neho zakomponovali zopár strašidelných zvukových efektov, ktoré môžu u hráča za určitých podmienok vyvolať zrýchlený tep či búšenie srdca. Skúste si tento automat zahrať v noci v tmavej izbe a uvidíte. Jediné, čo sme celkom nepochopili, je hudobný sprievod pripomínajúci seriál MacGyver. Ale našťastie sa dá vypnúť a až vtedy to má tie pravé grády.

Nemáte radi tekvicu? Už budete!

Halloween Fruits je zložený z 5 valcov, 3 riadkov a 10 fixných výherných línii. Výherné kombinácie platia iba zľava doprava. Podmienkou je, že musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Ak je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. V prípade, že vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Pokiaľ ste milovníkom bonusov, nemáme dobré správy. Online slot Halloween Fruits ich má len zopár. No i napriek tomu sa z ovocných symbolov dá vymačkať dostatok šťavy, a to vďaka typickému halloweenskemu symbolu – tekvici. Tá tu vystupuje ako Wild symbol. Je teda žolíkom a supluje chýbajúce symboly v možnej výhernej kombinácii. Ukrýva však v sebe ešte jednu zaujímavú extra vlastnosť.

Tekvica sa v prípade potenciálnej výhernej kombinácie rozšíri (expanduje) na všetky susedné pozície, nielen v rámci toho valca, kde sa objavila. Napríklad, ak ste tekvicu vytočili na strednom valci druhého riadku a je možnosť dosiahnuť výherné kombinácie, rozšíri sa až na 8 ďalších pozícii.

Druhým a zároveň aj posledným bonusovým prvkom je tradičná funkcia na zdvojnásobovanie výhier, teda Gamble (Risk). Vašou úlohou je kliknúť na jedného z dvoch pavúkov (červený a čierny). Ak sa farba zakrytej karty zhoduje s farbou vami zvoleného pavúka, výhra sa zdvojnásobí. Pokiaľ nie, strácate všetko a vrátite sa naspäť k valcom.

Aj tento automat nájdete v kasíne

Hovorí sa, že najväčšou chybou, ktorú môžete v živote urobiť, je mať strach, že nejakú urobíte. A zahrať si online výherný automat Halloween Fruits chybou rozhodne nie je. Vyskúšajte si ho pokojne aj zadarmo v online kasíne.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 1500 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 1000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games