Fire Spell

Fire Spell


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Autor hry: SYNOT GAMES
Téma automatu: Dobrodružné automaty
Valce: 5 valcov, 3 riadky
Výherné línie: 10
Výhernosť (RTP): 95-97%
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Wild symbol, Scatter symbol, Gamble (Risk)

Nedajte drakom šancu

Príbehy o bojoch medzi udatnými rytiermi a nebezpečnými drakmi chrliacimi ohnivé plamene sme v detstve milovali asi všetci. Paradoxom je, že táto téma sa na hracích automatoch často nevyskytuje. Napraviť sa to snaží spoločnosť SYNOT GAMES a hráčom ponúkla online slot s názvom Fire Spell.

Je vidieť, že autori vynaložili pri tomto automate veľa úsilia. Celkový dizajn nás milo prekvapil a po grafickej stránke mu skutočne nemáme čo vytknúť. Rovnako tak to platí aj v prípade hudby a zvukových efektov. Naozaj skvelá symbióza, ktorá vás dokonale vtiahne do samotného hrania a deja. Navyše je veľmi jednoduchý.

Fire Spell je online automat s 5 valcami, 3 riadkami a 10 výhernými líniami. Ich počet si môžete ľubovoľne zvoliť. Na výber máte 1, 3, 5, 7 alebo 10 línií. Výherné kombinácie platia iba zľava doprava. Podmienkou je, že musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Ak je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. V prípade, že vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

S bonusmi je to vždy zábavnejšie

Na ceste za záchranou krásnej princeznej môžete využiť aj niekoľko povolených dopingov v podobe bonusov. Tým prvým je Wild symbol. Je žolíkom, čiže nahrádza chýbajúce symboly vo výherných líniách. Okrem toho výhru vo výhernej línii zdvojnásobí. Druhou pomôckou je Scatter symbol vyobrazený ako dračie oko. Pokiaľ sa tento symbol objaví minimálne 3-krát kdekoľvek na valcoch, môžete si mädliť ruky. Na konto sa vám pripíše okamžitá výhra, ktorej výška závisí od toho, koľko symbolov Scatter ste vytočili. Tento počet je dôležitý i pri ďalšom bonusovom prvku, ktorými sú voľné pretočenia. Za 3 symboly Scatter získate 10 freespinov, za 4 až 20 a za 5 dokonca 30 freespinov. Freespinová hra prináša ďalšiu zaujímavosť. Počas jej hrania sa na valcoch objavujú draci, no a tí môžu zmeniť jeden alebo viacero symbolov na Wild symboly, čo môže znamenať zisk výhernej línie. Fire Spell taktiež disponuje funkciou Gamble (Risk). Pomocou nej si môžete svoje výhry niekoľkokrát zdvojnásobiť. Stačí si len správne vybrať medzi červeným alebo čiernym drakom.

Automat Fire Spell v online kasíne

Trúfate si postaviť sa nebezpečným drakom, víťazoslávne zachrániť princeznú a odniesť si korisť v podobe nejakej peknej výhry? Poďte do toho a predveďte svoje hrdinské vlastnosti. Zahrajte si výherný automat Fire Spell v online kasíne.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 1500 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 1000 EUR Hraj a vyhraj

Strašidelné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games