Eldorado

Eldorado


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Autor hry: SYNOT
Téma automatu: Ovocné automaty
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 5
Výhernosť (RTP):
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: Scatter symbol, freespiny, multiplikátor výhier, progresívny Jackpot

Ešte predtým, ako sme sa pustili do hrania online výherného automatu Eldorado, mysleli sme si, že sa ocitneme v prostredí plného zlata a okázalého bohatstva. Keď sme slot spustili, ostali sme v miernom šoku. S bájnym zlatým mestom, ktoré sa stalo inšpiráciou mnohých historiek, legiend a mýtov, totiž nemá absolútne nič spoločné. Ťažko povedať, prečo autori hry zo SYNOT Games nazvali klasický ovocný automat Eldoradom.

Jednoduché hranie na 3 valcoch, 3 riadkoch s 5 výhernými líniami

Automat Eldorado sa skladá z 3 valcov, 3 riadkov a obsahuje iba 5 fixných výherných línii. V prípade, že vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Samotné hranie a ovládanie automatu je veľmi jednoduché a osvojí si ho aj úplný začiatočník. Všetko, čo musíte na začiatku spraviť je, nastaviť si výšku stávky pomocou príslušného tlačidla. Následne už len budete točiť valcami, na ktorých sa objavujú rôzne druhy ovocia. Točiť valcami môžete buď manuálne, alebo si zvolíte automatickú hru. Pri absencii rôznych bonusov by hra bola po pár minútach nezáživná. Našťastie autori do nej zakomponovali niekoľko zaujímavých bonusových prvkov, vďaka ktorým môžete získať fantastické výhry.

Zapojte sa do hry Max Power s progresívnym Jackpotom

Poriadne grády so sebou prináša symbol Max Power. V prípade, že ho vytočíte v rámci jednej línie 3-krát, v ľavej časti automatu sa vysunie pás rôznych násobkov, ktorých hodnoty sa pohybujú od x2 do x50. Vytočené číslo násobí vklad a čiastka sa pripočíta k výhre. Ak by ste náhodou vytočili symbol Jackpotu, na konto si pripíšete sumu bonusu vyobrazenú v hornom paneli vpravo.

Túto prémiovú hru s progresívnym (kumulovaným) Jackpotom obsahujú aj ďalšie známe automaty od SYNOT Games ako Black Magic a Criss Cross. Je jedno na ktorom z týchto automatov točíte valce, hráte o jeden spoločný kumulovaný Jackpot.

A to sme ešte neskončili. Vďaka Scatter symbolu „JPM“ môžete aktivovať bonusovú hru s voľnými pretočeniami. Stačí, ak vytočíte tento symbol 3-krát v jednej línii, a ste tam. Počet freespinov vám náhodne určí automat v rozsahu od 1 do 10. Na jednoduchý trojvalcový automat celkom slušná porcia bonusov, čo poviete?

Automat Eldorado aj zadarmo

Klasika, ktorá zrejme nikdy neomrzí. Ovocný automat Eldorado sa môže zdať na prvý pohľad nudný, no to len dovtedy, kým sa nezoznámite s jeho špeciálnymi bonusmi. S nimi je to poriadna divočina. Vyskúšajte a uvidíte.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 1500 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 1000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games