Criss Cross

Criss Cross


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Autor hry: SYNOT Games
Téma automatu: Ovocný retro automat
Valce: 3 valce, 3 riadky
Výherné línie: 27
Výhernosť (RTP): 95-97%
Jackpot: Áno
Mobilná verzia: Áno
Ďalšie vlastnosti hry: multiplikátor výhry, funkcia Gamble/Risk, progresívny jackpot MAX POWER

Online výherný automat Criss Cross zaváňa poriadnou dávkou nostalgie a je akýmsi stelesnením pôvodného ducha klasických ovocných automatov. Na trh bol uvedený vývojármi zo spoločnosti Synot Games.

Jednoduché hranie na 3 valcoch a 3 riadkoch

Jednou z najväčších výhod hracieho automatu Criss Cross je určite nenáročné hranie. Všetko, čo musíte urobiť, je nastaviť si výšku stávky pomocou ovládacích prvkov v spodnej lište. Následne už len točíte valcami, buď manuálne alebo automaticky po kliknutí na príslušné tlačidlo vpravo dole. Automatické spiny si môžete nastaviť bez obmedzenia alebo si zvolíte konkrétny počet spinov.

Výherný automat Criss Cross sa skladá z 3 valcov a 3 riadkov. Cieľom je vytočiť 3 zhodné symboly na 27 možných výherných líniách.

Symbol Max Power a Turbo Cash si zamilujete

Hrací automat Criss Cross by bol bez pridaných bonusových prvkov zrejme dosť nudný a nezáživný. Chvalabohu, mysleli na to aj v SYNOTe a preto do neho zabudovali dve atraktívne vecičky.

Prvou je symbol Max Power. Ak ho vytočíte 3x, v ľavej časti obrazovky sa vám vysunie bežiaci pás násobkov. Vytočené číslo znásobí vklad a čiastka sa pripočíta k výhre. Ak však pás zastaví na symbole MAX POWER, vyhrávate progresívny jackpot a jeho výška sa vám pripíše k vašej výhre.

Druhým zaujímavým prvkom je takzvaná funkcia Gamble/Risk. Každú výhru môžete niekoľkokrát znásobiť a to prostredníctvom hry „Turbo Cash“. Vašou úlohou je vyšplhať sa na rebríku čo najvyššie. Čím vyšší stupeň, tým vyšší násobiteľ výhry. Ak sa dostanete na 10-násobok, budete mať na výber dve možnosti. Pokračovať v riskovaní alebo si dosiahnutú výhru pripísať na konto. Pokiaľ si budete veriť, kliknete na tlačidlo ,,Gamble“ a vyhráte, navýšite výhru o 20-násobok. Po prehre spadnete na úroveň 5-násobku. Je teda len na vás, do akých výšin na rebríku ste ochotní zájsť.

V kasíne aj zadarmo

Online sloty Criss Cross sú určené hráčom, ktorí vyznávajú klasiku v podobe ovocných automatov bez akýchkoľvek pridaných a nablýskaných prvkov. Kreslená grafika bez animácii a jednoduché zvukové efekty vás možno neoslovia, ale prioritou každého hráča je čo najviac zarobiť, no nie? S výherným automatom Criss Cross sa to dá. Treba si ho vyskúšať. V minulosti ste tak mohli urobiť aj zadarmo v online kasíne eTIPOS.sk, no momentálne tu už hra v ponuke nie je. Snáď sa ešte niekde objaví.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 1500 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 1000 EUR Hraj a vyhraj

Ovocné výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games