Black Magic HD

Black Magic HD


Hodnotenie od Grisio VIP Club SYNOT Games
Typ hry Video automat
Pomer obrazu 16:9
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 3 valce, 3 riadky, 5 fixných výherných línií (27 výherných línií v režime criss-cross)
Výhernosť 92,67 %
Minimálna stávka 0,20€
Maximálna stávka 10,00 €
Ďalšie vlastnosti hry Režim criss-cross s navýšením výherných línií, bonusové výhry, progresívny zdielaný jackpot, multiplikátor, pyramídová funkcia risk (gamble)

Asi poznáte ten pocit, keď vás od slušnej výhry delí iba správny symbol na poslednom valci a ten prekliaty valec sa točí a točí a točí... Kto z nás by vtedy netúžil ovládať nejaké kúzla, čary a zaklínadlá, len aby dokázal zastaviť ten správny symbol? V realite sa vám to s najväčšou pravdepodobnosťou nepodarí, ale čo tak skúsiť to v online automate s príznačným názvom Black Magic?

Online automat Black Magic je na pohľad jednoduchý trojvalcový automat, ale skrýva v sebe oveľa viac, ako je navonok vidieť. Toto dielo totiž vytvorili kreatívni páni zo SYNOT Games a v automatoch od nich vždy nájdete aj to povestné „niečo viac“. A ani tentokrát tomu nie je inak.

Zábava skrytá v jednoduchosti

Ako sme už načrtli vyššie, letmý pohľad napovie, že Black Magic má 3 valce, 3 riadky a len 5 fixných výherných línii. Málo na automat, ktorý by chcel uspieť v roku 2018. Stačí však chvíľku točiť valcami a zistíte, že tých výherných línií a šancí na výhru môže byť aj ďaleko viac. Ako je to možné? Vďaka bonusovým hrám a naozaj šikovne vyriešenej funkcii Gamble.

Ale pekne poporiadku. Nič nejde len tak mávnutím čarovnej paličky. Teda vlastne..., v tejto hre áno. Symbol Magických paličiek, totiž ako mávnutím čarovného prútika spustí režim criss-cross a navýši počet výherných línii z 5 na 27. Stačí pritom aby sa objavil na ktorejkoľvek pozícii valcov. A ak sa vám ho podarí vytočiť na valcoch v niektorej z výherných línii trikrát, získate okamžite aj 50 násobok vašej stávky.

Super výhry s progresívnym automatom

Ešte väčšia zábava však prichádza s bonusovou hrou MAX POWER. Až tá naplno odhalí tajomstvo tohto automatu. Aktivuje sa vtedy, ak na valcoch vytočíte na niektorej výhernej línii 3 symboly Max Power. V bonusovej hre následne prebehne žrebovanie, ktoré určí hodnotu násobiteľa, ktorým sa bude násobiť vaša stávka. Zlatým klincom je však to, že online automat Black Magic patrí medzi progresívne automaty a tak pri hre MAX POWER môže dôjsť aj k žrebovaniu Jackpotu v ďalšej prémiovej hre Max Power Progressive.

Súčasťou Max Power Progressive sú výherné prístroje Criss Cross Max Power, Eldorado Max Power, 4th Dimension Max Power, Black Magic Max Power a Black Magic HD. Hry o parádne Jackpoty sa tak môže zúčastniť každý hráč, ktorý hrá na niektorom z týchto automatov. Aktuálna hodnota Jackpotu sa zobrazuje hráčovi na obrazovke v paneli BONUS. Platí, že Prémiová hra s jackpotom sa kumuluje podľa nastaveného percenta z vkladu do uvedených hazardných hier všetkých hráčov systému.

Ani to však nie sú všetky príjemné prekvapenia. Závan originality pocítite aj pri hraní klasickej funkcie Gamble, v Black Magic nazývanej RISK. V nej si môžete znásobiť pôvodnú výhru a to naozaj poriadne, až 20 násobne. Treba sa však dostať na vrchol pyramídy, v ktorej sa nachádza 11 násobiteľov (1x, 2x, 3x, 4x, 5x, 6x, 7x, 8x, 9x, 10x, 20x). Svoj pokus o znásobenie urobíte stlačením tlačidla GAMBLE. Ak ste boli úspešní, posuniete sa po hracom poli o jeden násobiteľ nahor, ak tip úspešný nie je, klesnete o násobiteľ nadol. Končíte ak sa vrátite späť až na násobiteľ 1x a opäť prehráte.

Zahrajte si automat Black Magic HD v kasíne

Online hrací automat Black Magic ponúka hráčom kopec zábavy a originálnych možností. Napriek tomu, že má iba 3 valce, bez problémov vás pri sebe udrží hodiny. K tomu geniálne navrhnuté bonusy kasína a o zábavu je postarané. Ak by sa vám zdali pravidlá spočiatku zložité, využite možnosť zahrať si automat Black Magic zadarmo. Bez rizika tak dostanete hru do krvi a ak sa rozhodnete skúsiť aj hru za peniaze, budete to mať o niečo ľahšie. Držíme palce.

Kasínové hry od spoločnosti SYNOT Games nájdete v kasínach:

eTIPOS.sk Vstupný bonus: 1050 EUR Hraj a vyhraj
SYNOT TIP Vstupný bonus: 1500 EUR Hraj a vyhraj
DOXXbet Vstupný bonus: 7000 EUR Hraj a vyhraj
Niké Vstupný bonus: 50 FS Hraj a vyhraj
DoubleStar Vstupný bonus: 1000 EUR Hraj a vyhraj

Automaty s mágiou a mytológiou

Ďalšie výherné automaty od SYNOT Games