MonacoBet

V MonacoBet nájdete viac ako 150 známych online automatov od Synot Games, Kajot, e-gaming a ďalších providerov.

Hry a hracie automaty od: Apollo Games, Betinsight Games, EASIT, e-gaming, EGT, Kajot, SYNOT Games, Tech4Bet, Tom Horn,
Dostupné v jazykoch:
Progresívne jackpoty: Áno
Vklady a výplaty výhier: rýchle, mnoho platobných metód
Vstupný bonus: 5000 EUR
Licencia: Ministerstvo financií Slovenskej republiky
Zaregistruj sa a vychutnaj si skvelú hru

Aktuálne privítacie bonusy

Online casino MonacoBet ponúka 100% vstupný bonus z prvého vkladu až do výšky 5000 €. Bonus je poskytnutý len novoregistrovaným hráčom s úspešne ukončeným overením totožnosti počas trvania akcie. Pre splnenie podmienok akcie musí hráč do 30 dní od registrácie prestávkovať v kasíne 40-násobok svojho prvého vkladu (bez ohľadu na výhru, alebo prehru). Následne sa mu bonus pripíše na hráčske konto do 24 hodín.

Recenzia kasína MonacoBet

Monaco kasíno určite poznáte vďaka jeho kamenným prevádzkam. Herne Monaco sú na slovenskom trhu už viac ako 25 rokov a za ten čas si stihli u hráčov vydobyť pomerne silnú pozíciu. Patria k tým vybavenejším a luxusnejším podnikom, kde si môžete zahrať kvalitné automaty.

Offline kasína však pomaličky ale isto, vďaka nezmyselným obmedzeniam, prechádzajú do online priestoru. MonacoBet sa stal jedným z prvých pionierov, ak nerátame veľké stávkové kancelárie, ktorý prešiel priamo z offline do online priestoru.

Využíva všetko to dobré, čo sa za roky prevádzky naučil. Platformu pre online priestor má od EASITu a určite ju poznáte aj z niektorých konkurenčných online kasín. Je veľkou výhodou, že ak ste už u konkurencie hrávali, nebudete musieť meniť svoje návyky. A vlastne ani obľúbené hry. Na to, že MonacoBet zavítalo do online priestoru prakticky len pár mesiacov dozadu, musíme uznať, že ich ponuka hier je už viac ako slušná. Celkovo tu nájdete už viac ako 160 hier. Automatová sekcia je na hry najbohatšia. Vybrať si tu môžete online sloty od výrobcov ako Apollo, BetInsight, E-gaming, EGT, Kajot, Synot a Tech4Bet. Medzi najobľúbenejšie hry tohto kasína patria napríklad automaty ako Respin Joker, Multiplay 81 či Fruit Awards, no nájdete tu množstvo iných kúskov a zábavu na točiacich sa valcoch si užijete dosýta.

V ponuke dominujú 5 valcové online sloty, ale ani tých 3 valcových nie je málo a navyše ide o kvalitné hry. Vyberú si aj tí najnáročnejší hráči. Okrem klasických výhier môžete na EGT automatoch hrať aj o progresívne jackpoty. Stačí len roztáčať valce a šťastie sa môže usmiať kedykoľvek aj na vás. Zaujímavým spestrením hrania pre mnohých hráčov sú aj turnaje, ktoré si tu taktiež môžete vyskúšať.

Okrem automatov nájdete v MonacoBet kasíne aj pár ďalších kasínových hier. Príjemne prekvapí ruletová sekcia s ôsmimi hrami od EASITu, Apollo Games a EGT. Nechýba však ani blackjack, v podobe našej obľúbenej Blackjack Manie.

Počas hrania v MonacoBet nemusíte mať obavy o bezpečnosť ani o vaše údaje, keďže toto kasíno je oficiálnym slovenským kasínom, ktoré disponuje licenciou na prevádzkovanie kasínových hier od Ministerstva financií Slovenskej republiky.

Ak by ste sa chceli na niečo opýtať alebo by ste narazili na nejaký problém, k dispozícii vám bude helpdesk. Profesionálnych pracovníkom zákazníckej podpory môžete kontaktovať prostredníctvom online chatu, mailom na online@monacogames.sk alebo telefonicky na číslo 0800 800 088.

Vybrané automaty v ponuke kasína

Promoakcie a novinky kasína MonacoBet

 • 40 free spinov každý deň

  40 free spinov každý deň

  2022-10-03 09:00:00

  Zahrajte si vybrané automaty v online kasíne MonacoBet a každý deň od 3.10. do 9.10. môžete v rámci akcie Mexický týždeň získať až 40 free spinov. Prestávkovať je potrebné najmenej 50 EUR s minimálnou stávkou 0,10 € na spin. Veľa šťastia!

  Zaregistruj saa vychutnaj si skvelú hru
 • Už nečakajte na bonusovú hru, kúpte si ju

  Už nečakajte na bonusovú hru, kúpte si ju

  2022-09-29 12:00:00

  Online kasíno MonacoBet prichádza s jedinečnou novinkou. Na bonusovú hru už nemusíte čakať, rovno si ju môžete zakúpiť. Túto možnosť máte odteraz k dispozícii na automatoch od GameArt - African Sunset 2, Dawn of Olympus, Mariachi Fiesta či Rosh Immortality. Cena bonusovej hry je 100-násobok stávky.

  Zaregistruj saa vychutnaj si skvelú hru
 • Nové hry od Betinsight

  Nové hry od Betinsight

  2021-07-30 00:00:00

  Nie veľa slovenských kasín má v ponuke online automaty od Betinsightu. Nedávno sa k tejto skupine pridalo online kasíno Monaco, ktoré momentálne ponúka 10 nových hier. Jedná sa o hry Mysterious Nile, Flaming Fruits, Dizzy Hot, Lunar Amulet, Path of Valkyrie, Smashing Fruits, Queen of Fruits, Lucky diver, Knight´s Sword a Exorcist. Budeme dúfať, že sa ponuka Betinsight online slotov v Monaco kasíne raz opäť rozšíri.

  Zaregistruj saa vychutnaj si skvelú hru